Nové regionální obchodní centrum Kili v Plzni otevřeno!

kiliV pondělí 28.6.2010 bylo pro zákazníky Kili slavnostně otevřeno nové obchodní centrum v Plzni na Domažlické ulici. Po slavnostním přivítání, symbolickém přestřižení pásky provedeném předními představiteli firmy Kili a zástupci mateřské společnosti Dřevozpracující družstvo (DDL) a přípitku šampaňským, si několik desítek  významných zákazníků, dodavatelů, zaměstnanců a pozvaných hostů mohlo prohlédnout moderní prostory nové vzorkovny, prodejny, skladu a administrativního zázemí. Příjemná hudba, chutné občerstvení a množství doprovodných akcí dokreslilo příjemnou atmosféru prvního dne zahájení provozu nového obchodního centra.

Číst dál...

Česko přijde kvůli špatné vyhlášce o miliardy a pracovní místa

solarni_panelLikvidační vyhláška na obnovitelné zdroje připraví Českou republiku až o pět tisíc pracovních míst, které s sebou mohly v tomto roce přinést investice do fotovoltaiky. Podle České fotovoltaické průmyslové asociace nyní reálně hrozí, že se kapitál českých a zahraničních investorů postupně přesune směrem na východ, kde má energetika v oblasti obnovitelných zdrojů volné ruce. A i stát se tak díky ní dobrovolně připravuje o desítky miliard korun.

Číst dál...

Agentka.cz: Nejnižší průměrný plat nabízejí firmy na Vysočině, lehce přes 21 tisíc korun

penizeNejnižší průměrné platy nabízejí firmy na Vysočině, hrubý měsíční plat zde podle pracovního serveru Agentka.cz dosahuje 21 281 korun. Informoval o tom v úterý Petr Král, ředitel portálu Agentka.cz. Nejvyšší průměrné platy nabízejí podle serveru firmy v Praze, kde průměr činí sumy 26 133 korun. Na druhém místě je Středočeský kraj s 25 995 korunami a třetí příčku obsadil Zlínský kraj s 25 140 korunami.

Číst dál...

ČOI varuje spotřebitele před praktikami některých internetových prodejců

eshopNa základě množících se stížností spotřebitelů upozorňuje Česká obchodní inspekce na možná rizika při nákupu prostřednictvím některých internetových obchodů. Koncem loňského a začátkem letošního roku se množily stížnosti spotřebitelů na zvláštní způsoby prodeje některých internetových obchodů, které mají často názvy podobné například tomuto názvu www.ridkyceny.cz.

Číst dál...

REKLAMA