CCS: Benzin v Jihočeském kraji zlevnil o čtyři haléře, cena nafty také klesla

benzin_tankovaniV Jihočeském kraji v minulém týdnu mírně klesly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 34,62 koruny za litr, prodává se tedy o čtyři haléře levněji než před týdnem. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru klesla o dva haléře na 35,06 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: V Jihočeském kraji zdražily benzin i nafta shodně o 35 haléřů

benzin_cenyV Jihočeském kraji v minulém týdnu ceny benzinu i nafty vzrostly shodně o 35 haléřů. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 34,69 koruny za litr, prodává se tedy o 35 haléřů dráže než před týdnem. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 35 haléřů na historické maximum 35,06 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: V Jihočeském kraji zdražil benzin i nafta

benzin_tankovaniV Jihočeském kraji v minulém týdnu ceny benzinu vzrostly o 76 haléřů, nafta zdražila o 41 haléřů. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 34,34 koruny za litr, prodává se tedy o 76 haléřů dráže než před týdnem. V celé ČR se jeho cena v uplynulém týdnu zvýšila v průměru o 69 haléřů na 34,74 Kč.

Číst dál...

VIDEO: Do Makra za inspirací

makroSpolečnost MAKRO může díky svému velkoobchodnímu charakteru prodávat zboží za nejvýhodnější ceny v porovnání s konkurencí. Orientuje se na tři skupiny zákazníků - profesionálů: HoReCa (hotely, restaurace a catering), nezávislý maloobchod a malé až střední firmy. CO VŠECHNO MAKRO CASH AND CARRY ČR NABÍZÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM SE DOZVÍTE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

CCS: V Jihočeském kraji mírně zdražil benzin i nafta

benzinV Jihočeském kraji v minulém týdnu ceny benzinu vzrostly o pět haléřů, nafta zdražila o jeden haléř. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 33,58 koruny za litr, prodává se tedy o pět haléřů dráže než před týdnem. V celé ČR se jeho cena v uplynulém týdnu snížila v průměru o jeden haléř na 34,05 koruny.

Číst dál...

CCS: Benzin v Jihočeském kraji zlevnil o šest haléřů, cena nafty naopak stoupla

benzin_cenyV Jihočeském kraji v minulém týdnu ceny benzinu klesly, nafta naopak o šest haléřů zdražila. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 33,53 koruny za litr, prodává se tedy o šest haléřů levněji než před týdnem. V celé ČR jeho cena klesla v průměru o osm haléřů na 34,06 koruny za litr.

Číst dál...

REKLAMA