NERV: Za rok vznikly stovky návrhů, vláda se jimi inspiruje

nervNárodní ekonomická rada vlády připravila za rok působení stovky návrhů změn, reforem a doporučení pro českou vládu. Podle premiéra Petra Nečase mnoho doporučení jeho ministři promítli do své činnosti.

Číst dál...

CCS: V Jihočeském kraji klesly ceny benzinu i nafty

benzin_cenyV Jihočeském kraji v minulém týdnu klesly ceny benzinu o 26 haléřů, nafta zlevnila o 23 haléřů. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 34,53 Kč za litr, prodává se tedy o 26 haléřů levněji než před týdnem. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla v průměru o 18 haléřů na 34,87 Kč za litr.

Číst dál...

CCS: V Jihočeském kraji klesly ceny benzinu i nafty

benzin_tankovaniV Jihočeském kraji v minulém týdnu klesly ceny benzinu o 11 haléřů, nafta zlevnila o 13 haléřů. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji stojí v průměru 34,79 Kč za litr, prodává se tedy o 11 haléřů levněji než před týdnem. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o devět haléřů na 35,05 koruny za litr.

Číst dál...

Co dělat, když pošlete omylem peníze na cizí účet?

pocitacVyužíváte-li elektronické bankovnictví, sami víte jak je snadné se „uklepnout“ v čísle účtu a peníze tak poslat někomu jinému. „Nezáleží na tom, zda platíte ze soukromého nebo firemního účtu, pokud se Vám podobná věc přihodí, rozhodně jednejte, a to co nejdříve. Na svoje peníze máte právní nárok! Příjemce této pomýlené platby si je nesmí ponechat ani utratit.“ Radí Mgr. Rostislav Kovář z bezplatného internetového portálu www.poradnaveritele.cz

Číst dál...

REKLAMA