OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jakubov opět ozdobí betlém ze sena v životní velikosti

betlem_senoI v letošním roce se první adventní neděli 28. listopadu 2010 v 18:00 hodin na jakubovské návsi v parku uskuteční rozsvícení vánočního stromu, který je nejvyšším přirozeně rostlým vánočním stromem v okolí. Jeho výška je 24 metrů a je na něm umístěno 60 barevných žárovek.

Číst dál...

Zloděj odcizil na Třebíčsku z auta peníze i platební karty

policie_auto-detailDvě tašky s doklady a peníze odcizili ve čtvrtek odpoledne zatím neznámý zloděj z osobního vozu Škoda Felicia, které stálo nezamčené na polní cestě nedaleko Moravských Budějovic na Třebíčsku. Agentuře Mediafax to v pátek sdělila třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

Sdružení FOR JANE: Řekněte, komu budeme celý rok pomáhat

handicapNa Třebíčsku, ale i na celé Vysočině žijí handicapovaní lidé, kteří chtějí sportovat, ale neumožňuje jim to finanční a materiální zázemí. Třebíčské sdružení FOR JANE se proto rozhodlo, že každý rok jednomu z nich pomůže. Nyní hledá ty, kteří o to stojí.

Číst dál...

Na Třebíčsku vykrádají zloději rozestavěné domy

zlodej_01Už pět vloupání do rozestavěných domů vyšetřuje v těchto dnech třebíčská policie. Poslední případ se stal v obci Čechočovice, kde si neznámí zloději vyhlédli jednu z tamních rozestavěných vilek, uvedla v pátek pro agenturu Mediafax mluvčí policie Marcela Lavická.

Číst dál...

REKLAMA