OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Nemocnici Třebíč otevřeli Pavilon pro matku a dítě za 320 miliónů korun

pavilon_pro_matku_a_diteBěhem dvou let vyrostl v areálu krajské nemocnice v Třebíči nový Pavilon pro matku a dítě. Moderně vyhlížející budova s odpovídajícím přístrojovým vybavením a komfortním zázemím pro maminky z celého kraje začne svému účelu sloužit už začátkem letošních prázdnin. Stavba přišla investora - kraj Vysočina na 320 mil. korun, zhruba 37% nákladů pokryje dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Číst dál...

Třebíč dostala kladný rating

trebic_lavkaMěsto Třebíč obdrželo před několika dny certifikát o tom, že dobře hospodaří se svými penězi. Pravidelné roční hodnocení zpracovala uznávaná ratingová agentura Moody´s Investors Service.

Číst dál...

Třebíč ocení nejlepší sportovce

fotbalMěsto Třebíč ocení nejlepší sportovce roku 2010. Vedením města bude vyznamenáno 29 osob a 6 družstev. V  loňském roce dosáhli výborných výsledku a vzorně reprezentovali město. Všichni se umístili na medailových pozicích na mistrovstvích České republiky, Evropy nebo světa. Současně také radnice předá ocenění 7 dlouholetým funkcionářům v tělovýchově u příležitosti jejich životních jubileí. Slavnostní setkání proběhne ve středu 22. června v divadle Pasáž.

Číst dál...

Rakouští novináři poznávali Třebíč

trebicDo Třebíče zavítala v úterý 21. června skupina rakouských novinářů. Zástupci pěti médií se seznamovali s památkami UNESCO. Kromě baziliky svatého Prokopa a Židovské čtvrti se hřbitovem si v Třebíči prohlédli také tři novější zajímavosti – obnovený historický průchod ze Žerotínova náměstí, dům s muzeem Seligmanna Bauera a hotel Joseph 1699.

Číst dál...

REKLAMA