OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zákazník obchodního domu v Třebíči VYHROŽOVAL OSTRAZE SEKEROU

sekeraZákazník obchodního domu v Brněnské ulici v Třebíči spustil ve čtvrtek v podvečer při průchodu bezpečnostní bránou signalizační zařízení. Na pracovníka ostrahy, který se ho snažil zastavit, vytáhl sekeru, informovala agenturu Mediafax v pátek policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

Střední školy používají stejné metody výuky jako univerzity

studentiStále více studentů středních a vysokých škol bojuje s přípravou odborných, seminárních či diplomových prací. Největší problémy nastávají při opisování pasáží z odborné literatury, ale také se strukturou práce a uchopením tématu. Studenti tak často „kradou“ informace, aniž by o tom věděli.

Číst dál...

MF DNES: Vláda nebude omezovat provoz Temelína ani Dukovan

dukovanyJaderné elektrárny Temelín a Dukovany by měly vydržet až 90krát větší otřesy země, než které kdy byly v jejich okolí naměřeny. Ustát mají i pád letadla, nebo dokonce náraz nadzvukové stíhačky. V pátečním vydání o tom informuje Mladá fronta Dnes.

Číst dál...

Policisté na Třebíčsku chytili opilého řidiče malotraktoru

alkohol_za_volantemOpilého třiačtyřicetiletého řidiče malotraktoru chytili ve středu odpoledne policisté v Heralticích na Třebíčsku. Muž měl již dříve zadržený řidičský průkaz a navíc nadýchal 2,62 promile, informovala ve čtvrtek agenturu Mediafax policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

Třebíč se stane centrem sportu a kultury

trebic_01V letošním roce se Třebíč stane dějištěm významných kulturních a sportovních akcí. Na náměstí budou promítány filmy z maringotky bratří Čadíků, do Třebíče přijede zpěvačka Lucie Bílá, v rámci Třebíčského kulturního léta je připraveno šest hudebních festivalů a také zde proběhne mistrovství Evropy v baseballu.

Číst dál...

REKLAMA