OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Rychlonabíjecí stanici budou následovat i další chytrá řešení

V září se dočkala slavnostního uvedení do provozu, ale řidiči elektromobilů už ji využívají od července. Na třebíčském Komenského náměstí funguje díky spolupráci města a společnosti E.ON nová rychlonabíjecí stanice. Zájemcům o doplnění baterie stačí si do mobilu stáhnout potřebnou aplikaci, do konce roku pak mohou nabíjet zdarma.

Číst dál...

VIDEO: Kavárna Vrátka, Kavárna v pohybu

Třebíčskou Kavárnu Vrátka, která kromě jedinečných dobrot nabízí také pracovní uplatnění lidem s postižením, v rozhovoru představí předsedkyně spolku Vrátka Irena Rybníčková.

Číst dál...

Třebíčská nemocnice zve na Den otevřených dveří a prevence

V sobotu 8. září se koná od 10 do 16 hodin v třebíčské nemocnici Den otevřených dveří a prevence pro širokou veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program, který připravila nejen nemocnice, ale také hasiči, policie a zdravotnická záchranná služba. Vhod jistě přijde i odpočinková zóna a vyzkoušení si elektromobilu. Nemocniční lékárna pro tento den připravila na volně prodejný sortiment 10% slevu. Návštěvníci budou moci mimořádně využít také měření cholesterolu.

Číst dál...

Architektonicko-výtvarná soutěž na vodní prvek má vítěze

Soutěž vyhlásilo město Třebíč 29. března, zájemci mohli podat svoje návrhy do 21. května, poté bylo na řadě hodnocení. Do soutěže se přihlásilo 27 účastníků se svými návrhy. Ty budou veřejnosti k dispozici na výstavních panelech na Karlově náměstí od začátku září. Panely připravuje město Třebíč společně s tištěnou brožurou, kde budou veškeré návrhy také uveřejněny.

Číst dál...

Technoparty u Meziříčka: Policisté dohlíželi na bezpečnost i veřejný pořádek

Po čtyřech dnech skončila na Třebíčsku techno produkce, která se konala v katastru obce Meziříčko. Policisté po celou dobu konání hudební akce dohlíželi v lokalitě na dodržování veřejného pořádku, prováděli hlídkovou činnost, působili preventivně, kontrolovali řidiče a dohlíželi na dopravu. Podařilo se jim zajistit průjezdnou silnici, která slouží jako objízdná trasa a je tak důležitá pro obyvatele okolních obcí, pomohli zraněným účastníkům akce, jejich přítomnost plnila preventivní funkci, a to na úseku dopravy i veřejného pořádku, a odhalili více než desítku řidičů, kteří usedli za volant pod vlivem drog nebo alkoholu a v silničním provozu by tak představovali vážné nebezpečí.

Číst dál...

Pořádek na technoparty hlídají policisté

Celý víkend policisté dohlíželi na dodržování veřejného pořádku v katastru obce Meziříčko na Třebíčsku, kde se koná technoparty. V kontrolách řidičů i hlídkové činnosti budou nadále pokračovat.

Číst dál...

REKLAMA