OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kurz první pomoci třebíčské nemocnice nadchl

Kurz první pomoci v třebíčské nemocnici je skvělým příkladem toho, jak je důležité vzdělávání přístupné pro širokou veřejnost. Tato iniciativa nemocnice Třebíč pomáhá zdůraznit, že znalosti první pomoci by měly být součástí všeobecného vzdělání.

Číst dál...

Nejen hudební nástroj v jemnickém kostele

Varhany v Jemnici ve farním kostele sv. Stanislava, mají bohatou historii, která je úzce spjata s kulturním a duchovním vývojem města. Hrají klíčovou roli v liturgickém životě kostela a jejich zvuk dodává bohoslužbám na výjimečnosti. Malebný zvuk na nich vytváří člověk plně oddaný hudbě.

Číst dál...

Jemnická dominanta Kostel sv. Stanislava

Kostel sv. Stanislava v Jemnici se svou štíhlou a vysokou věží je hlavní dominantou města. Jeho elegantní silueta vítá návštěvníky z širokého okolí a je nepřehlédnutelným orientačním bodem. Bílá věž kostela s červenou střechou a výškou 53 metrů a 63 centimetrů je impozantní stavbou.

Číst dál...

Nový hvězdný zážitek v Třebíči

Město Třebíč získalo gem ve formě nového planetária, místa, kde se učení a zábava spojují. Každý pátek večer a při dobrém počasí i v sobotu je hvězdárna a nové planetárium místem, kde se může každý stát objevitelem vesmíru.

Číst dál...

Nová alej v Zámiši

ou vycházkovou trasu obyvatel Třebíče vedoucí okolo sportovního okruhu Zámiš – Bažantnice budou nově lemovat mladé stromky. Letos na podzim bude podél cesty vysázeno šedesát dřevin, které vytvoří novou alej. Na stromky mohli lidé přispět a tím si je „adoptovat“.

Číst dál...

Nové operační sály Třebíčské nemocnice oslavily rok provozu

Nové operační sály v Nemocnici Třebíč, které mají za sebou rok provozu jsou špičkově vybaveny a představují skvost moderní technologie. S video managementem, který umožňuje real-time zobrazení operačního pole a dat z nemocničního informačního systému, se posunuje standard zdravotní péče na zcela novou úroveň.

Číst dál...

Podzimní akce v Třebíči

Každoročně si s hrdostí připomínáme významné dny. Den vzniku samostatného československého státu otevřel novou kapitolu v historii našeho národa. Svátek svatého Martina je vždy jedním z vrcholů podzimu a 17. listopad je vždy plný světla a naděje. Lampiónový průvod je krásnou tradicí a připomenutí tohoto důležitého dne.

Číst dál...

REKLAMA