REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

zachrankaSmrt dívky (14) a těžké zranění řidiče si v úterý ráno vyžádala vážná dopravní nehoda v Rapoticích na Třebíčsku. Řidič osobního vozidla (35) tu srazil chodkyni, a když jí šel poskytovat první pomoc, srazilo ho další auto, uvedla mluvčí policistů na Vysočině Dana Čírtková.

Ve druhém autě seděla čtyřiatřicetiletá žena, která kromě zachraňujícího řidiče přejela ještě jednou i chodkyni. Ta po převozu do nemocnice zemřela.

Nehoda byla nahlášena po čtvrt na sedm ráno. "Událost se stala na hlavní silnici na křižovatce směrem k nádraží,“ uvedla mluvčí hasičů na Vysočině Petra Musilová.


Na místě zasahovali i hasiči a policisté. Místo bylo kvůli vyšetřování nehody zcela neprůjezdné.

"Čtrnáctiletou chodkyni záchranáři napojili na plicní ventilaci a ve vážném stavu transportovali na traumacentrum Fakultní nemocnice Brno - Bohunice. Tam bohužel zemřela," informoval primář záchranné služby kraje Vysočina Miroslav Havlík. Mnohačetná poranění utrpěl i řidič, který dívce pomáhal. "Byl převezen na urgentní příjem nemocnice u Svaté Anny v Brně," doplnil Havlík.


Mluvčí bohunické nemocnice Anna Mrázová agentuře Mediafax potvrdila, že dívka v nemocnici přes veškerou snahu lékařů zemřela. "Její zranění nebyla slučitelná se životem," dodal mluvčí.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA