REKLAMA

Ivana a Pavel Tykačovi v úterý společně s primátorem Mostu Janem Paparegou přivítali na zmodernizovaném oddělení šestinedělí mostecké porodnice prvního Mostečana roku 2017.

REKLAMA

Malý Lukášek Pasterniak přišel na svět 1. ledna v 16:05. Manželé Tykačovi chlapečkovi a jeho mamince Ladě Pejzlové předali pamětní dukát a dar v hodnotě 20 000 korun. Stejnou částkou obdaruje nového občánka také město Most, a to počátkem února při slavnostním aktu v obřadní síni magistrátu.

„Město Most obdarovává svého prvního Mostečánka už tradičně a ani letos tomu nebude jinak. Těším se na další setkání s Lukáškem i jeho nejbližšími a přeji mu samozřejmě pevné zdraví a láskyplné rodinné zázemí po celý život,“ sdělil primátor Mostu Jan Paparega.

Jeho slova doplnil také Pavel Tykač. „Prvnímu novorozenci roku 2017 přeji do života hodně zdraví a štěstí, stejně jako všem dalším dětem, které se v rekonstruované porodnici narodí,” uvedl finančník, který v posledních dvou letech prostřednictvím společnosti Vršanská uhelná poskytl na rekonstrukci mostecké porodnice a zdravotnické vybavení zdejší nemocnice 10 milionů korun.

REKLAMA