OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

První ročník Přibyslaváčku nadchl

Florbal je skvělým příkladem toho, jak sport může být přístupný a univerzální. Jeho jednoduchost a možnost hrát kdekoliv činí tento sport ideálním pro všechny věkové skupiny.

Číst dál...

Podzimní a vánoční Přibyslav

Jakmile se listopad pomalu sklání k závěru, Přibyslav se začíná halit do adventního roucha. V plánu jsou dílničky pro děti, workshopy na výrobu adventních věnců a samozřejmě jste srdečně zváni na vernisáž výstavy s názvem Vůně perníčků s tradicí. Jak název napovídá, čeká na vás mnoho krásných perníčků s tradičními motivy a voňavým zážitek.

Číst dál...

Přibyslavskou sportovní halu čeká rekonstrukce

Sportovní hala v Přibyslavi má svou vlastní historii od roku 2001, kdy byla vybudována. Přestože nabízí skvělé vybavení, jako je hrací plocha a aerobní sál, je důležité ji opravit, aby odpovídala moderním standardům a potřebám dnešních sportovců a návštěvníků.

Číst dál...

Přibyslav v novém světle

V Přibyslavi, městečku s počtem obyvatel čtyři tisíce, probíhá velkolepá proměna. Všech 606 světelných bodů, které osvětlují ulice města jsou měněna za moderní LED žárovky. Nejenže přinesou městu roční úsporu ve stovkách tisíc korun, ale také zvýší energetickou efektivitu a sníží spotřebu energie.

Číst dál...

25. ročník výstavy provoněl radnici v Přibyslavi

Přibyslav znovu ožila díky 25. ročníku Výstavy ovoce, zeleniny, medu a brambor Přibyslavska. Místní radnice se naplnila barvami a vůněmi produktů, které s láskou a péčí vypěstovali zahrádkáři a zemědělci z celého regionu.

Číst dál...

Dlouhodobá tradice v Přibyslavi

Jedno z hlavních průmyslových srdcí Přibyslavi, firma NEUFE, letos slaví významné jubileum – dvě desetiletí od svého založení. Za tu dobu se podařilo firmě vybudovat nejen vynikající pověst v kovovýrobě, ale také vytvořit významnou hodnotu pro místní ekonomiku.

Číst dál...

REKLAMA